بازنقش فوکر 50 هواپیمایی آریا

بازنقش فوکر 50 هواپیمایی آریا
تولید کننده: Fsharaji
مدل کالا: بازنقش فوکر 50 هواپیمایی آریا
موجودی: در انبار
5,000تومان قیمت بدون مالیات: 5,000تومان

امروزه شبیه ساز پرواز بستری را برای علاقه مندان مهیا ساخته تا بتوانند لذت پرواز را با برترین و حرفه ای ترین افزونه ها بچشند. یکی از این هواپیمای فوکر 50 می باشد. این هواپیما به جرات یکی از جذابترین و حرفه ای ترین افزونه های شبیه ساز می باشد. متاسفانه با وجود اینکه  این تایپ در ناوگان چندین شرکت ایرانی می باشد به دلیل پینت بسیار سخت بازنقش ایرانی باکیفیتی از آن موجود نبود .لذا حراجی شبیه ساز پرواز بر آن شد پکیج بازنقشهای ایرانی را جهت استفاده علاقه مندان مهیا نموده است . این پکیج دارای بازنقش فوق العاده زیبای هواپیمای فوکر 50 هواپیمایی آریا به رجیستر EP-EAH با کیفیت 4096*4096 پیکسل می باشد. فیلم راهنمای کامل نصب بازنقش نیز همراه پکیج موحود است . برای نصب به افزونه ای که در پایین صفحه معرفی شده است نیاز دارید.

معرفی این هواپیما و اطلاعات رجیستر فوق را در زیر مطالعه نمایید ( منبع وبلاگ طیاره )

این هواپیما با شماره سریال 20234 ساخته شد و نخستین پرواز خود را در تاریخ 1991/10/25 با رجیستر آزمایشی PH-EXB انجام داد و با رجیستر PH-JXO در اختیار شرکت فوکر قرار گرفت. در 1991/12/13 با رجیستر D-AFKO و چیدمان صندلی Y50 به شرکت آلمانی DLT تحویل داده شد. این شرکت نیز هواپیما را جهت بهره‌برداری در اختیار Lufthansa CityLine قرار داد. در 1996/06/03 مالکیت هواپیما به یک شرکت آلمانی دیگر بنام Contact Air منتقل شد ولی همچنان هواپیما برای Lufthansa پرواز می‌کرد.
هواپیمایی آریا این هواپیما را 2004/02/04 [مطابق با 15 بهمن 1382] خریداری و با رجیستر EP-EAH وارد کشور کرد. پس از لغو مجوز شرکت آریا بدلیل بروز سانحه هواپیمای ایلوشین در فرودگاه مشهد، این فوکر مدت‌ها زمینگیر شده بود تا اینکه در 14 مرداد 1392 توسط شرکت هواپیمایی نفت خریداری شد و ضمن تغییر رجیستر به EP-NFD از آن به عنوان انبار قطعه سایر فوکر 50های این شرکت استفاده شد. با تغییر نام این شرکت به هواپیمایی کارون، هواپیما نیز به شرکت جدید ترانسفر شد.

نوشتن نظر

نام شما:

نظر شما:

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

کالاهای مرتبط

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com

پشتیبانی