فرودگاه بین المللی داشینگ (ستاره دریایی) پکن

فرودگاه بین المللی داشینگ (ستاره دریایی) پکن
تولید کننده: Other Flight sim Co
مدل کالا: فرودگاه بین المللی داشینگ (ستاره دریایی) پکن
موجودی: در انبار
1,000تومان قیمت بدون مالیات: 1,000تومان

فرودگاه بین المللی داشینگ (ستاره دریایی) پکن به عنوان بزرگترین فرودگاه جهان با چهار باند و همچنین ۲۶۸ محل پارک هواپیما در آن واحد، در مساحتی به میزان ۷۰۰ هزار متر مربع، ۴۵ میلیون مسافر را در سال ۲۰۲۱ میلادی و ۷۲ میلیون نفر را در سال ۲۰۲۵ میلادی جابجا کند.مسوولان فرودگاه داشینگ اعلام کردند بزودی بیش از ۶۰ درصد از ناوگان های هوایی داخلی و خارجی در پکن، پروازهایشان را به این فرودگاه منتقل خواهند کرد. کار ساخت این فرودگاه در سال ۲۰۱۴ میلادی شروع شد و 2019 پایان یافت و امروزه ناوگان های هوایی قادر به استفاده از آن خواهند بود. دولت چین برای توسعه یا شروع ساخت ۷۴ فرودگاه در سطح کشور تا سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی کرده است با اجرای این طرح بزرگ، راه برای دستیابی به هدف بزرگتر یعنی ۷۲ میلیون مسافر هوایی در سال هموار می‌شود همچنین پیش بینی می شود چین در سال ۲۰۲۰ میلادی از آمریکا بزرگترین بازار هوایی دنیا سبقت بگیرد.

شهر پکن به شدت به فرودگاه دوم نیاز داشت فرودگاه بین المللی پکن تقریباً ظرفیتش پر شده و اضافه کردن پرواز در ساعات و روزهای خاص در آن، دیگر غیر ممکن شده بود در سال ۲۰۱۷ بیش از ۹۵ میلیون مسافر از سه ترمینال فرودگاه بین‌المللی پکن جابجا شده اند این آمار در حال افزایش، فرودگاه پکن را در میان پر مسافرترین فرودگاه‌های دنیا قرار می‌دهد.

هدف اولیه فرودگاه داشینگ، دستیابی به ۷۲ میلیون مسافر و ۲ میلیون تن بار در سال تا موعد سال ۲۰۲۵ است فرودگاه در ابتدا ۴ باند پرواز دارد اما هدف ثانویه، ساخت ۳ باند دیگر و در مجموع ۷ باند پرواز است تا بتوان بیش از ۱۰۰ میلیون مسافر و ۴ میلیون بار را در سال جابجا کند.

 

برای ساخت فرودگاه نزدیک به ۱۲ میلیارد دلار هزینه شده است و ۴۰ هزار نفر در ساخت آن مشارکت داشته اند و از طراحی و معماری بسیار زیبا و هنرمندانه برخوردار است.

شکل و شمایل فرودگاه شبیه ستاره دریایی است همچنین تلاش مسئولان و سازندگان این بوده است که مسافران کمترین مسافت را با پای پیاده طی کنند مساله پیاده روی در فرودگاه های بزرگ و شلوغ بین المللی همیشه از مسایل مورد شکایت مسافران بوده است.

این فرودگاه تا مرکز شهر پکن حدود ۵۰ کیلومتر فاصله دارد و در جنوب پایتخت ساخته شده است مساله ترافیک از مشکلاتی است که برای تردد به این فرودگاه وجود دارد با این وصف دولت مجبور بوده است تا فرودگاه را دور از مرکز شهر بسازد.

البته امکانات ویژه حمل و نقل برای فرودگاه در نظر گرفته شده است که از آن جمله می توان به قطارهای تندرو اشاره کرد که مسافران را مقابل فرودگاه پیاده می کنند فرودگاه های چین از لحاظ تاخیر در برنامه پروازی زبانزد دنیا هستند اما مسئولان امیدوارند با ساخت باندهای بیشتر پرواز، مشکل را تا اندازه ای حل و فصل کنند.

 

ویژگی های محصول:

سیستم مورد نیاز:

- مناسب برای شبیه ساز پرواز  

ویژگی های نمای ظاهری فرودگاه:

- کیفیت بسیار بالا

- رنگ آمیزی دقیق و حرفه ایی بردهای موجود در فرودگاه

- طبیعی بودن محیط فرودگاه

- الگو گیری ۱۰۰٪ از تصاویر واقعی

- نورپردازی در شب به صورت واقعی و حرفه ایی

- رنگ بندی واقعی آسفالت باند پروازی و بتن تاکسی وی ها

- کیفیت به همراه جزئیات بسیار دقیق

- دارای ترافیک بر طبق برنامه

- دارای انیمیشن به صورت حرکت خودروو ماشین های فرودگاه

- ایجاد خیابان و مسیرهای فرودی فرودگاه

- کیفیت بالای ترافیک های موجود در فرودگاه

 

BRIDGE - BEIJING DAXING INTL AIRPORT ZBAD P3DBRIDGE - BEIJING DAXING INTL AIRPORT ZBAD P3DBRIDGE - BEIJING DAXING INTL AIRPORT ZBAD P3DBRIDGE - BEIJING DAXING INTL AIRPORT ZBAD P3DBRIDGE - BEIJING DAXING INTL AIRPORT ZBAD P3DBRIDGE - BEIJING DAXING INTL AIRPORT ZBAD P3DBRIDGE - BEIJING DAXING INTL AIRPORT ZBAD P3DBRIDGE - BEIJING DAXING INTL AIRPORT ZBAD P3DBRIDGE - BEIJING DAXING INTL AIRPORT ZBAD P3DBRIDGE - BEIJING DAXING INTL AIRPORT ZBAD P3DBRIDGE - BEIJING DAXING INTL AIRPORT ZBAD P3DBRIDGE - BEIJING DAXING INTL AIRPORT ZBAD P3DBRIDGE - BEIJING DAXING INTL AIRPORT ZBAD P3DBRIDGE - BEIJING DAXING INTL AIRPORT ZBAD P3D

نوشتن نظر

نام شما:

نظر شما:

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com

پشتیبانی