Iran Skai: Sepehran Airline 2017

Iran Skai: Sepehran Airline 2017
تولید کننده: Fsharaji
مدل کالا: Iran Skai: Sepehran Airline 2017
موجودی: در انبار
5,000تومان قیمت بدون مالیات: 5,000تومان

جهت آشنایی با این افزونه بسیار جذاب توضیحات تکمیلی در پایین صفحه را مطالعه نمایید:

ترافیک هوایی 2017 هواپیمایی سپهران با بهره گیری از 3 فروند بویینگ 737 سری های 300 و 500 و برنامه پروازی صد در صد واقعی برای نخستین بار توسط حراجی شبیه ساز پرواز تهیه شده است .بازنقشهای بسیار زیبای استاد احسان پیری و برنامه پروازی دقیق این شرکت که شهرهای شیراز، تهران ،مشهد، کیش، ماکو، عسلویه .... و غیره را شامل می شود حسی وصف ناشدنی را در هنگام پرواز با شبیه ساز برایتان به ارمغان می آورد .

ناوگان:

Boeing 737-300

Boeing 737-500

درباره سپهران

این شرکت در اواخر سال ۹5 با سه فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ کار خود را به مرکزیت شیراز آغاز کرد و قرار است که طی ۲ سال آینده ناوگان خود را به ۱۷ فروند از این نوع هواپیما برساند.رنگ سازمانی سپهران، نارنجی و لوگوی آن با الهام از ققنوس (پرنده اساطیری) طراحی و بر هواپیماهای آن نقش بسته است.

 

توضیح مختصری در مورد: Iran Sky Ai Traffic

در سال 2013 برای اولین بار ترافیکی بسیار دقیق توسط این مجموعه عرضه گردید که بازتاب بسیار خوبی در بین علاقه مندان داشت به این دلیل که تا قبل از این محصول هیچ افزونه ی ترافیک ایرانی در این سطح از دقت عرضه نشده بود .و تاپیک مربوط به این افزونه به یکی از پر مخاطب ترین موضوعات در سایتهای مرجع هوانوردی ایران از جمله:
Aerospacetalk
Aerocenter
Iransim 
تبدیل شد که میتوانید با مراجعه به این سایتها نظرات دوستان را مطالعه بفرمایید .از ان سال تاکنون یک اپدیت 2016 عرضه گردید .اما ترافیک 2017 از چندین لحاظ با افزونه های ماقبل خود قابل قیاس نیست :
در این ترافیک با همکاری و تجربه گرانبهای استاد احسان پیری یکی از برترین گرافیستهای ایران که هنر ایشان در بازنقش بر هیچ کسی پوشیده نیست بازنقش بسیاری از هواپیماها به شکل باور نکردنی تهیه شد اما نکته مهم نوع فرمت بافت و تغییرات اساسی ان است که تقریبا هیچ تاثیر منفی ترافیک بر فریم ریت سیستم نخواهد گذاشت .
نکته بعدی دقیق بودن و بهتر بگوییم انطباق صد درصدی برنامه پروازی و رجیسترهای فعال هواپیماها با دنیای واقعیت است که حسی وصف ناشدنی در علاقه مندان ایجاد خواهد نمود .وجود شرکتهای جدید چون ساها .سپهران و تغییر ناوگان شرکتهای ایران ایر, زاگرس, کیش, قشم , .... و پرواز به مقاصد جدید چون اسلام اباد, تفلیس, دنیزلی, اسپارتا, مسقط ....از نکات بارز این برنامه می باشد .
تایپهای جدید ایرلاین مادر کشورمان یا همان همای سعادت از جمله 330 .321, ATR72 و تماشای پرواز دقیق انها در شبیه ساز پرواز اوقاتی بسیار فرح بخش را برای علاقه مندان به ارمغان خواهد اورد .

توضیح مختصری در مورد ترافیک برای آن دسته از عزیزان که اطلاعی در مورد ترافیک ندارند:

همانطوری که می دانید صدها شرکت هواپیمایی در دنیا فعالیت دارند و دارای ناوگان متعددی از هواپیما هستند.نیز شرکتها برنامه پروازی مختص به خود را نیز دارند که بر اساس آن به جای جای نقاط دنیا پرواز می کنند.این قابلیت در شبیه ساز وجود دارد که دقیقا این شرکتها را بر اساس برنامه پروازی واقعی خود ایجاد نمود.مثلا شرکت هواپیمایی ماهان را بر اساس برنامه پروازی و ناوگان فعلش می شود شبیه سازی نمود.حال وقتی شما وارد شبیه ساز پرواز می شوید تمام هواپیماهای آن شرکت را خواهید دید که بر اساس ساعت پروازی خود به مقاصد پیش بینی شده این شرکت پرواز خواهند کرد.

این برنامه در بردارنده تمام شرکتهای هواپیمایی داخلی می باشد.جزییات در حدی رعایت گردیده که حتی پرواز سوخت گیری که در پرواز برگشت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به دلیل تحریم ها انجام می گیرد .فرودگاه امام پذیرای تعداد زیادی از هواپیماها می باشد که پروازهای بین المللی را انجام می دهند .پروازهای زیارتی به مقصد عتبات عالیات از اکثر شهرها برقرار است و کلیه فرودگاههای داخلی به صورت اعجاب انگیزی با برنامه پروازی صد درصد واقعی تحت پوشش شرکتهای هواپیمایی قرار دارند.رنگ آمیزی خاص شرکتها مثل ایرباس 320 معراج با نقاشی یوز پلنگ ایرانی در دماغه، نقاشی پارک دلفینهای ایرباس 320 زاگرس، نقش جزیره کیش بر روی ام دی کیش ایر از جذابیتهای این پکیج است.

نوشتن نظر

نام شما:

نظر شما:

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com

پشتیبانی