آموزش فارسی پرواز آنلاین

آموزش فارسی پرواز آنلاین
تولید کننده: Fsharaji
مدل کالا: آموزش فارسی پرواز آنلاین
موجودی: در انبار
15,000تومان قیمت بدون مالیات: 15,000تومان

با همت جناب آقای عباس عطایی فیلم آموزش فارسی پروازآنلاین در شبکه IVAO با کیفیت بسیار عالی چه از لحاظ تصویر و چه از نظر صدا تهیه گردیده است که با اجازه مستقیم ایشان از طریق حراجی شبیه ساز پرواز منتشر گردیده است. در بیش از یک ساعت فیلم آموزشی شما مطالب زیر را فرا خواهید گرفت.

ویدئو ی آموزشی ۱ : نام نویسی در ایوائو
ویدئو ی آموزشی ۲ : دانلود نرم افزار های مورد نیاز
ویدئو ی آموزشی ۳ : نصب کلاینت های ایوائو
ویدئو ی آموزشی ۴ : آموزش کلاینت IvAp
ویدئو ی آموزشی ۵ : آموزش کلاینت IvAc

در زیر توضیحات استاد خشایار طالب زاده را در موردایوائو از مد نظر خواهید گذراند:

اصلا این ایوائو چیه ؟

خیلی سادست ...
یه گیم سرور خیلی پیچیده ! (صدای کشیده شدن شمشیر سیمرها رو میشنوم )
پیچیده از نظر تقسیم بندی وظایف و کیفیت کار ، از نظر نحوه استفاده اتفاقا بسیار ساده و روانه . 

این مجموعه اونقدر بزرگ و دقیقه که در قالب یک سازمان ، سازمان مجازی هوانوردی بین المللی ، فعالیت میکنه . یعنی مدیر عامل داره ، جانشین داره ، مدیرکل های مختلف داره ، کارمند و بخشهای عملیاتی مختلف داره ... خلاصه مثل یک سازمان عریض و طویل ، برای هر فعالیتی یک سری متولی داره . فکر نمیکنم هیچ بازی دیگه ای ، چنین قابلتهایی رو برای بازی آنلاین داشته باشه ...

در ایوائو ، عاشقای پرواز ، اونهایی که به اندازه کافی به شبیه ساز تسلط دارند و نیاز به تجربه جدید دارند ، پرواز در یک دنیای مجازی واحد رو تجربه میکنند . باز یه خورده ریز بشیم روی جمله قبلی ... عرض کردم اونهایی که تسلط کافی دارند (!) . ایوائو جای تازه کارها نیست . شما نمیتونید کار با شبیه ساز رو در ایوائو یاد بگیرید . اول باید تا ته خط رو رفته باشید در شبیه ساز ، بعد به فکر پرواز انلاین بیوفتید . ته خط پرواز با 747 نیست . پرواز صحیح و علمی با یک سسنا هم میتونه باشه . حتی در حد یک ترافیک پترن .

منه کاربر که بلدم با شبیه ساز ، درست و اصولی پرواز کنم (حتی در حد یک پرواز وی اف ار ساده) میتونم در ایوائو ثبت نام کنم و یک اکانت داشته باشم . وقتی رجیستریشن تمام شد ، پرونده پرسنلیم رو در سایت ایوائو خواهم دید . حالا دسترسی دارم برای داونلود کلاینت ها . 2 تا کلاینت وجود داره . یکی برای پرواز و دیگری برای مراقبت پرواز . اولی اسمش IVAP هست و دومی IVAC . من فعلا با بخش پروازی کار دارم . به مراقبت هم میرسیم . کلاینت رو که دریافت و نصب کنم ، با داشتن یک شماره کاربری که در واقع آی دی منه و رمز اتصال به شبکه پروازی (که به IVAN Pass معروفه) امکان پرواز انلاین خواهم داشت (ملاحضات فنی هم داره که جاش اینجا نیست) . به علاوه برنامه تیم اسپیک 2 هم روی سیستم نصب میشه که به من امکان مکالمه با واحدهای مراقبتی رو میده و البته روی کانالهای CC هم میتونم با دوستان صحبت آزاد داشته باشم . 

خب ... حالا چه فرقی داره ... آنلاین یا آفلاین !!؟
وقتی آنلاین میپرید 2 تا امکان جدید رو خواهید داشت . اول سرویس هواشناسی و دوم مراقبت پرواز زنده !

شبکه آیوائو تعدادی ودر سرور داره . این سرورها وضعیت آب و هوای کل دنیا رو روی شبکه و در اون دنیای مجازی شبیه سازی میکنند . دقتشون هم خیلی خوبه (اشکال داره بعضا .. اما در کل خوبه) . یعنی اگر مثلا من از مهراباد بخوام بپرم و اتفاقا در اون لحظه ، در واقعیت ، هوای تهران بارونی باشه ، من هم در شبیه ساز ، بارندگی خواهم داشت . 
در مورد مراقبت هم ، خب تعدادی از علاقمندان ، با نصب IVAC صفحه رادار رو جلوی روشون خواهند داشت . این گروه میتونن با استفاده از این برنامه نقش مراقبان پرواز در واحدهای مختلف (گراند ، تاور ، اپروچ یا سنتر) رو بازی کنند و ترافیک پروازی رو (که بقیه خلبانهای انلاین هستند) در محدوده خودشون ببینند ، اونها رو صدا کنند روی فرکانس رادیوییشون (که در ان مورد تیم اسپیک کار برقراری ارتباط رو انجام میده) و با خلبانها صحبت کنند و اونها رو اصطلاحا هدایت کنند !

اینجا رو ببینید :

http://webeye.ivao.aero

اینها همه خلبانها و کنترلر هایی هستند که در حال حاضر مشغول پرواز یا مراقبتند . این تجربه ، تجربه ایست بسیار متفاوت از اون چیزی که تا قبل از پیوستن به سازمان ایوائو داشتیم . آدم احساس زنده بودن میکنه در پرواز . اتفاقاتی میوفته که شما رو به چالش جدی میکشه . خاطراتی رو درست میکنه که آدم از مرور اونها لذت میبره . پرواز در محیطهای مختلف ، برخورد با فرهنگ های مختلف ، صحبت با آدمهایی از گوشه و کنار دنیا ... همه و همه زیبایی های فعالیت در چنین محیطیه !

نوشتن نظر

نام شما:

نظر شما:

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com

پشتیبانی