آموزش پرواز آنلاین

آموزش پرواز آنلاین
تولید کننده: Fsharaji
مدل کالا: f689aonline
موجودی: در انبار
65,000تومان قیمت بدون مالیات: 65,000تومان

شبیه ساز پرواز این امکان را به علاقه مندان می دهد تا به صورت آنلاین پرواز کنند. در محیطی فرح بخش می توانید مانند یک خلبان واقعی با کنترلرها صحبت کنید با دیگر خلبانان گپ بزنید و تجربه پرواز در آب و هوای آنلاین را کسب نمایید. حراجی افزونه های شبیه ساز پرواز در ادامه مسیر خود که همانا گسترش این تفریح لذت بخش در بین علاقه مندان است اقدام به ارائه نخستین فیلم آموزشی به زبان فارسی کرده است در این فیلم شما شاهد آموزش  از پایه و مرحله ثبت نام تا  انجام یک پرواز آنلاین خواهید بود.

زبان فارسی،آموزش از پایه و وجود نرم افزارهای مورد نیاز از جمله آخرین ورژن FSUIPC  از ویژگیهای منحصر به فرد این پکیج می باشد.

محصولی که دنیایی دیگر را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

وتسیم شبکه ای است جهانی ، مبتنی بر شبکه اینترنت که امکان تجربه عملیات مراقبت پرواز (Air Traffic Control) را ، بصورت واقعیت مجازی ، برای کاربران خود در سرتاسر دنیا (به صورت رایگان!) فراهم نموده است...
علاقه مندان و مشتاقان پرواز می توانند با استفاده از شبیه ساز پرواز (Flight Simulator) و نرم افزار رابط وتسیم (FSINN Client) در نقش خلبان و یا مامور کنترل ترافیک هوایی ، آنچه در واقعیت در آسمان و زمین می گذرد را بصورت مجازی تجربه کنند!
خلبان می تواند از امکانات مراقبت پرواز (Air Traffic Control) در سراسر دنیا استفاده کند و مامور کنترل پرواز وظیفه مدیریت پروازهای در حال انجام در محدوده خود را برعهده دارد.
این سازمان شهرت خود را در نتیجه سطح بسیار بالای مشارکت و نزدیکی بسیار به واقعیت بدست آورده است .این دو فاکتور بخشی از پروژه های تحقیقاتی سازمان F.A.Aبوده که توسط سازمان وتسیم محقق شده است. شهرت این شبکه منجر شد که در سال 2006 میلادی ، به عنوان بزرگترین شبکه آنلاین شبیه ساز پرواز در ، جهان آن هم با بیش از 209000 کاربر از سرتاسر جهان ، شناخته شود.

نوشتن نظر

نام شما:

نظر شما:

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com

پشتیبانی