فرودگاه فرانکفورت

فرودگاه فرانکفورت
تولید کننده: Aerosoft
مدل کالا: فرودگاه بین‌المللی فرانکفورت
موجودی: در انبار
15,000تومان قیمت بدون مالیات: 15,000تومان

فرودگاه بین‌المللی فرانکفورت (به آلمانی: Flughafen Frankfurt am Main)، در آلمان همچنین مشهور به فرودگاه راین-ماین (به آلمانی:Rhein-Main-Flughafen) واقع شده در فرانکفورت، بزرگ‌ترین فرودگاه کشور آلمان و سومین فرودگاه بزرگ در کل اروپا می‌باشد.

فرودگاه اولیه در سال 1936 تاسیس شد و در آن زمان دومین فرودگاه بزرگ در آلمان بود.طراحی و تصمیم برای ساخت فرودگاهی جدید در جنوب فرانکفورت از سال 1930 وجود داشت اما در آن زمان‌ها به‌خاطر شرایط کنار گذاشته شد.بعد از سال 1933 رژیم نازی طرح‌ها را بررسی  کرد و ساخت فرودگاه را آغاز کردند.

در طول جنگ‌جهانی دوم از این فرودگاه برای پروازهای نظامی استفاده می‌شد.فرودگاه تا سال 1958 زیاد توسعه پیدا نکرد.در این سال بود که ترمینال جدید مسافربری‌اش یا همان ترمینال 1 باز شد.

در سال 1957 باندهای فرودگاه تا 3هزار متر و دوباره در سال بعد تا 3هزار و 900 متر دیگر افزایش پیدا کرد.

در سال 1962 مسئولان فرودگاه تصمیم گرفتند یک ترمینال دیگر(ترمینال میته) و بزرگ‌تر با ظرفیت 30 میلیون مسافر در سال بسازند.ساخت این ترمینال در سال 1965 آغاز و برای استفاده عموم در سال 1972 افتتاح شد.

باند جدید دیگری در سال 1984 به‌بهره‌برداری رسید.کار بر روی  ساختمان ترمینالی جدید در سال 1990 آغاز و ترمینال 2 در سال 1994 باز شد.

مرکز اصلی استار الاینس در این فرودگاه قرار داردو همچنین خطوط هوایی بسیاری از سراسر جهان به این محل پرواز دارند.

طبق اطلاعات ارائه‌شدن توسط مسئولان این فرودگاه،هیچ فرودگاه اروپایی دیگری به اندازه فرودگاه فرانکفورت پرواز مستقیم به سئول و شانگهای ندارد.

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید.

نوشتن نظر

نام شما:

نظر شما:

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com

پشتیبانی