FS2Crew A320

FS2Crew A320
تولید کننده: FS2Crew
مدل کالا: FS2Crew A320
موجودی: در انبار
35,000تومان قیمت بدون مالیات: 35,000تومان

آیا شما دارای هواپیمای Aerosoft Airbus X  می باشید؟

آیا دوست دارید سطح پرواز خود با این پرنده را به نحوه شگرفی بالا ببرید و لذت پرواز با این این پرنده را صد چندان بچشید؟

آیا دوست دارید در فرودگاه خدمه زمینی و مهندسین فنی شرکت در کنارتان باشند و در هواپیما نیز از کمک خلبانی ماهر و سرمهمانداری کاربلد و ... بهرمند شوید؟

بهترین برنامه برای رسیدن به این اهداف FS2Crew: Aerosoft Airbus X Button Control و یا FS2Crew: Aerosoft Airbus X Voice Control میباشد.شما با این برنامه در طول پرواز تنها نخواهید بود و مانند یک خلبان واقعی با شما برخورد خواهد شد.کافی است دکمه میکروفن خود را فشرده و از کمک خلبان درخواست چک لیست نموده تا با کمک هم آنها را انجام دهید.می توانید به سرمهماندار دستور باز و بسته کردن دربها را بدهید.زمان تاکسی کردن را به او اطلاع دهید.با مسافرین صحبت کرده و برایآنها آنانس بگویید.به آنها خوش آمد بگویید و در مقصد خداحافظی کنید.سرمهماندار در طول پرواز از گیت مبدا تا مقصد به ترتیب برای مسافرین آنانس خواهد خواند .آنانسهایی مشابه واقعیت و منطبق بر تایپ هواپیما..

مسئولیت هدایت هواپیما را میتوانید به کمک خلبان بدهید و از او بخواهید فلپ دهد چرخها را باز و بسته کند.موتورها را روشن و خاموش کند..

خدمه زمینی برگه حاوی اطلاعات سوخت و LOAD SHEET را در اختیارتان قرار خواهند داد و شما با امضا کردن آنها مسولیت همه چیز را بر عهده خواهید گرفت.از آنها درخواست چک کردن سیستم اکسیژن رسانی و... هواپیما را میکنید و درخواست تعمیرات را به واحد فنی میدهید.در هنگام پوش بک در کنارتان خواهند بود و با شما صحبت خواهند کرد و دهها ویژگی منحصر به فرد که با تهیه این برنامه خودتان متوجه آنها خواهید شد.

ویدیو برنامه

برای اجرای این برنامه به موارد زیر نیاز دارید:

Aerosoft Airbus X

    Flight Simulator X or FS9

    Win XP, Vista, Windows 7.

    Microphone and/or Headset.

    Windows Control Panel Speech Recognition language setting must be set to English if using XP or English - US if using Vista or Win 7

نوشتن نظر

نام شما:

نظر شما:

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com

پشتیبانی