FS2Crew Majestic Dash 8 Q400

FS2Crew Majestic Dash 8 Q400
تولید کننده: FS2Crew
مدل کالا: FS2Crew Majestic Dash 8 Q400
موجودی: در انبار
5,000تومان قیمت بدون مالیات: 5,000تومان

توجه: این برنامه برای تمامی نسخ شبیه ساز پرواز اعم از FSX , FSX SE, P3D قابل نصب می باشد و دارای فیلم آموزش نصب و چگونگی کار کردن با برنامه است.

آیا شما دارای آخرین ورژن MJC8 Q400  می باشید؟

آیا دوست دارید سطح پرواز خود با این پرنده را به نحوه شگرفی بالا ببرید و لذت پرواز با این این پرنده را صد چندان بچشید؟

قبل از هر چیز فیلم معرفی این افزودنی در فرودگاه امام خمینی را مشاهده نمایید منحصر به فرد را مشاهده نمایید.

آیا دوست دارید در فرودگاه خدمه زمینی و مهندسین فنی شرکت در کنارتان باشند و در هواپیما نیز از کمک خلبانی ماهر و سرمهمانداری کاربلد و ... بهرمند شوید؟ خدمه پروازی در این برنامه دارای سه لهجه انگلیسی بریتانیایی امریکایی و اروپایی هستند که به راحتی می تواند لهجه دلخواه را انتخاب نمایید ودستورات را هم توسط کلید و هم توسط پیغام صوتی به خدمه می توانید منتقل نمایید.

بهترین برنامه برای رسیدن به این اهداف FS2Crew Majestic Dash 8 Q400 Voice Control میباشد.شما با این برنامه در طول پرواز تنها نخواهید بود و مانند یک خلبان واقعی با شما برخورد خواهد شد.کافی است دکمه میکروفن خود را فشرده و از کمک خلبان درخواست چک لیست نموده تا با کمک هم آنها را انجام دهید.می توانید به سرمهماندار دستور باز و بسته کردن دربها را بدهید.زمان تاکسی کردن را به او اطلاع دهید.با مسافرین صحبت کرده و برایآنها آنانس بگویید.به آنها خوش آمد بگویید و در مقصد خداحافظی کنید.سرمهماندار در طول پرواز از گیت مبدا تا مقصد به ترتیب برای مسافرین آنانس خواهد خواند .آنانسهایی مشابه واقعیت و منطبق بر تایپ هواپیما..

مسئولیت هدایت هواپیما را میتوانید به کمک خلبان بدهید و از او بخواهید فلپ دهد چرخها را باز و بسته کند.موتورها را روشن و خاموش کند..

خدمه زمینی برگه حاوی اطلاعات سوخت و LOAD SHEET را در اختیارتان قرار خواهند داد و شما با امضا کردن آنها مسولیت همه چیز را بر عهده خواهید گرفت.از آنها درخواست چک کردن سیستم اکسیژن رسانی و... هواپیما را میکنید و درخواست تعمیرات را به واحد فنی میدهید.در هنگام پوش بک در کنارتان خواهند بود و با شما صحبت خواهند کرد و دهها ویژگی منحصر به فرد که با تهیه این برنامه خودتان متوجه آنها خواهید شد.

ویدیو برنامه

برای اجرای این برنامه به موارد زیر نیاز دارید:

  Majestic Dash 8 Q400

    Flight Simulator X or FS9 or P3D

    Win XP, Vista, Windows 7.

    Microphone and/or Headset.

    Windows Control Panel Speech Recognition language setting must be set to English if using XP or English

 

نوشتن نظر

نام شما:

نظر شما:

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

کالاهای مرتبط

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com

پشتیبانی