REX Sky Force 3D

REX Sky Force 3D
تولید کننده: REX
مدل کالا: REX Sky Force 3D
موجودی: در انبار
16,000تومان قیمت بدون مالیات: 16,000تومان

حراجی شبیه ساز پرواز یکی از جدیدترین افزون های شبیه ساز پرواز را تقدیم علاقه مندان میکند .این برنامه تکمیلی در کنار انجینهای اب و هوا و برنامه های ارتقای کیفیت سطح واقع نمایی شبیه ساز پرواز را تا حد بسیار زیادی ارتقا خواهد داد و پروازی بسیار لذت بخش و محیطی بسیار چشم نواز و زیبا را برایتان به ارمغان خواهد اورد .

REX Sky Force 3D با در نظر گرفتن سازگاری کامل با سایر برنامه های آب و هوا توسعه یافته است. سایر انجینهای هواشناسی از چارچوب این برنامه بسیار بهره خواهندبرد.
سازگار با Prepar3D v. 1، 2 3 و 4!

ابرها در شبیه ساز پرواز درست مثل هواپیماها که پرواز می کنند، به صورت 3 بعدی مدل سازی می شوند.به جای تعدادی محدودی از ابرهای 3D که در حال حاضر در شبیه ساز قرار دارند، این برنامه هزاران مدل جدید سه بعدی ابر (از لحاظ ساختار) و انواع مختلف ابر را ایجاد می کند دقیقا مشابه با همتای واقعی خود در دنیای واقعی. از جمله آلتوسکوئوس، stratocumulus، humilis، mediocris، congestus، cumulus برج، cumulonimbus calvus، stratus، nimbostratus، altostratus، class cirrus، اقیانوس ابر، .. و گردبادها می باشد.

ویژگیها:

  • هزاران مدل ابر جدید
  • هماهنگ با شرایط  هواشناسی - به طور خودکار و هماهنگ ساختار و مدل 3D ابر را در طول پرواز به شبیه ساز تزریق می نماید. این امر به صورت پویا در شبیه ساز صورت می گیرد تا مطابق شرایط فعلی هواشناسی در محل شما در طول پرواز باشد. نوع صحیح از کومولوس، استراوس، نومبو-استریوس یا ابرهای کومولونیمبوس تزریق می شود. به عنوان مثال، Sky Force به طور خودکار مدل های ابر را همگام سازی می کند، تعیین اینکه رعد و برق باید 25،000 یا 70،000 فوت باشد.
  • شفت های بارانی به ابرهای calvus و incus cumulonimbus با شدت های مختلف اضافه شده است. همچنین شامل ابرهای دیواری است، و در برخی موارد، شامل ابرهای قیف و گردبادها از اشکال و اندازه های مختلف
  • سازه ی پیشرفته آب و هوا - ابرهای نرم و بافت های دقیق ابر.
  • سازه های ابر 3D و بافت ها در حال حاضر به درستی و با دقت نمایش داده می شوند، و ابرهای دقیق هرگز به این وضوح نشان داده نمی شدند.
  • عدم نمایش بافت های تکراری ابر

..

نوشتن نظر

نام شما:

نظر شما:

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com

پشتیبانی