درباره ما

شبیه ساز پرواز یکی از مفرح ترین نرم افزارهای است برنامه ای که با استفاده از آن می توانید دانش هوانوردی خود را در سطح یک خلبان واقعی بالا ببرید و با هر هواپیمایی که بخواهید می توانید به هر جای دنیا پرواز کنید.ولی لازمه داشتن یک شبیه ساز خوب که بتواند حس واقعی بودن پرواز را در شما القا کند برنامه های افزودنی آن است.در کشور ما سایتهای مختلفی اقدام به ارائه این افزودنی ها می نمایند که گاها پرداخت قیمتهای نجومی آنها توسط علاقه مندان که عمدتا نوجوانان هستند مقدور نیست.حراجی افزودنیهای شبیه ساز که در سال 1392بنیان‌گذاری شد به عنوان یک مجموعه پیشرو در راه ارائه نرم افزارهای تخصصی شبیه سازهای پرواز 2004،ایکس و P3D با مناسبترین قیمت، و تکیه بر تجربه و تخصص تیم فنی خود، مفتخر به ارایه طیف وسیعی از خدمات به علاقه مندان شبیه ساز می باشد.

ارائه افزودنیهای مربوط به کیفیت (طبیعی کننده های شبیه ساز)،هواپیماهای الحاقی به شبیه ساز،فرودگاههای مجازی.. به صدها نفر از شیفتگان پرواز به عنوان یک کارنامه موفق، حراجی افزودنیهای شبیه ساز را در لیست برترین ارایه کنندگان شبیه سازهای پرواز در ایران قرار داده است. آموزش علمی و عملی، پشتیبانی فنی، انتخاب بهترین برنامه ها از برترین شرکت ها،رمز موفقیت در این فعالیت بوده است.
هدف و انگیزه اصلی در راه اندازی این فروشگاه تلاش مستمر در راه اوقاتی مفرح و لذت بخش برای  هم میهنان عزیزمان بود .
این هدف جز با همکاری بی دریغ تیم پشتیبانی قوی و عزم جزم آنها در استفاده از علوم و تکنولوژِی جدید برای پیشرفت و ارتقا شبیه ساز در ایران میسر نبود.

اگر می خواهید بیشتر از این درباره حراجی افزودنیهای شبیه ساز بدانید از طریق راههای زیر با ما مکاتبه نمایید.

ایمیل:

Fsharaji@gmail.com   info@fsharaji.ir

تلفن:

0382-3272012    09396044949

آدرس:

شهرکرد خوی خیابان نبی اکرم کوچه یاس پلاک 206 کد پستی 8847163881

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com

پشتیبانی