حفظ حریم شخصی

شرایط حفظ حریم شخصی کاربران:

حراجی افزودنیهای شبیه ساز، متعهد به حفاظت حریم شخصی کاربران و کارکنان خود می باشد. بر همین اساس این فروشگاه جهت حصول اطمینان از اعمال و رعایت استانداردهای بالای جهانی مورد نیاز برای جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها، آنها را در انواع و اشکال مختلف پردازش می نماید. این بیانیه، به تشریح سیاست های حراجی افزودنیهای شبیه ساز در نحوه حفاظت از داده‌ها و حفظ حریم خصوصی افراد می ‌پردازد.

جمع آوری و استفاده از اطلاعات کاربران

اطلاعات شخصی شما در هنگام سفارش، خرید، ثبت نام، اشتراک و یا استفاده از هر یک از محصولات یا خدمات حراجی افزودنیهای شبیه ساز، از این فروشگاه و یا هریک از شرکا، شرکت های وابسته و شرکت های مجری تبلیغات در فضای سایبر، توسط حراجی افزودنیهای شبیه ساز، جمع آوری و پردازش می‌شود.
این فروشگاه هنگام مراجعه شما به سایت اطلاعات مربوط به کامپیوتر شما و همینطور دیگر دستگاه های دیجیتالی و خط اتصال به اینترنت شما را نیز جمع آوری می‌نماید. این اطلاعات شامل آی پی کامپیوتر شما و یا آدرس آی پی دستگاه های دیجیتالی، نسخه مرورگر و سیستم عامل استفاده شده، نام دامنه اینترنتی، و چنانچه شما از طریق یک لینک دیگر از وب سایت وارد سایتی شدید، و نیز URL صفحه ارتباط و تعداد بازدید‌ها، می باشد.

کاربرد اطلاعات جمع آوری شده:

      • پیگیری و تکمیل سفارش شما
      • مدیریت تنظیمات ثبت نام شما
      • ارسال اطلاعیه مربوط به تمدید و یا اطلاعیه‌ها و مطالب تبلیغات تجاری با استفاده از ابزار بازاریابی پست الکترونیکی
      • شخصی‌سازی محتوای وب و تبلیغات بر اساس ویژگی‌های شخصی یا سلیقه شما
      • تا حد امکان، حصول اطمینان از این که وب سایت و برنامه های کاربردی، سازگار با مرورگرها و سیستم عاملهای مورد استفاده توسط اکثر بازدید کنندگان ما هستند
      • انجام تحقیقات درباره رضایتمندی اعضا و تحقیقات تجاری
      • و در صورت کسب اجازه از طرف شما، موارد زیر نیز از طرف ما امکان پذیر می باشد:
      • اطلاع ‌رسانی به شما در مورد سایر محصولات و خدمات توسط اشخاص ثالث و یا هر یک از مشتریان ما
     • دعوت از شما دعوت برای شرکت در تحقیقات بازار و نظر سنجی‌های تحقیقاتی
     • لطفا درخواستها و سلیقه‌های خصوصی خود را همزمان با فرم سفارش، ثبت‌نام و یا اشتراک در هنگام سفارش، خرید، ثبت‌نام و یا اشتراک به ما اعلام نمایید
      • ما همچنین از اطلاعات شما برای تحقیق و تجزیه و تحلیل درباره کاربران خانگی نیز استفاده می‌کنیم. این کار سبب کمک به ما در موارد زیر خواهد شد:
      • فهم بهتر ما از نیاز کاربران شرکت
      • ایجاد پروفایل های بازاریابی
      • حمایت از توسعه استراتژیک
      • برای امکان انجام تحقیقات مذکور نیز ممکن است ما اطلاعات شما را با تامین‌کنندگان خدمات شخص ثالث از طریق به اشتراک گذاشتن اطلاعات شما نیز در میان بگذاریم. تمامی نتایج به دست آمده از هرگونه تحقیق و تجزیه و تحلیل به صورت ناشناس و یا اطلاعات جمع آوری شده کلی تنظیم خواهد شد و تمامی اطلاعات شخصی مشتریان و سایر افراد محرمانه نگهداری خواهند شد.

کوکی ها

کوکی یک فایل کوچک است که بر روی هارد دیسک شما قرار می‌گیرد که در هنگام مراجعه شما به هر کدام از شبکه های شرکای ما و نیز وب سایت مجریان تبلیغات ما در فضای سایبر( به طور مستقیم یا از طریق برنامه های ما ) فعال می باشد. این امکان وجود دارد که ما از اطلاعات بدست آمده از طریق کوکی‌ها را برای مقاصد زیراستفاده نمائیم:

      • شناسایی مراجعه مجدد کاربران، ثبت نام و مشترکین
      • رفع نیاز به بازگشت کاربران برای ورود مجدد مشخصات ورودی آنان
      • ردیابی استفاده شما از ایمیل و خبرنامه برای جستجور بهتر عکس و ایمیل، خبرنامه ما و برنام‌های کاربردی مطابق با نیازهای شما
      • ایجاد مجموعه مشخصات ناشناس افراد بر اساس الگوهای در زمان دیدن سایت از طریق ایمیل و برنامه‌های کاربردی، وب سایت یا شرکای خود به پابلیشران و وب سایت‌های اشخاص ثالث، که ما را قادر می‌سازد تا تبلیغات و مطالب در دسترس شما را بیشتر در جهت ارتقا منافع شما مورد استفاده قرار دهیم
      • شما می توانید کوکی ها را از هارد دیسک خود را در هر زمانی حذف کنید. به یاد داشته باشید اگر آنها را حذف کنید، تمامی تنظیمات مانند نام کاربری و رمز عبور ذخیره شده باید در زمان مراجعه مجدد وارد شود
      • شما حتی قادر به استفاده از ایمیل، خبرنامه ها و برنامه های کاربردی ما، در صورت عدم فعال بودن کوکی ها، نیز خواهید بود. با این حال، ویژگی‌های خاص و محتوایی نیز ممکن است برای شما در دسترس باشد و شما باید در هر بار بازدید، مجدد اطلاعات ورودی خود را وارد کنید
      • اگر مخصوصا" نمی خواهید اطلاعات موجود در کوکیهای شما را برای نمایش محتوا و مورد استفاده قرار دهیم، می توانید گزینه "عدم انتخاب" را با پیروی از دستورالعمل‌ها مربوط در انتخاب کردن پست الکترونیکی در پیوند را فعال کنید.
      • اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از کوکی‌ها را می توانید در آدرس www.cookiecentral.com/faq تهیه نمایید.

ایمیل

حراجی افزودنیهای شبیه ساز با استفاده از اشخاص معتبر اقدام به ارسال ایمیل در قالب خبرنامه به شما خواهند نمود تا از این طریق بتوانیم اطلاعات در مورد حراجی افزودنیهای شبیه ساز و محصولات، خدمات و پیشنهادات را به شما ارائه نمائیم.

پیوند به بیرون

عکس‌های ایمیلی و خبرنامه‌های ما ممکن است، هر چند وقت یک بار، شامل لینک به سایت‌های بیرونی باشد. حراجی افزودنیهای شبیه ساز، مسئول سیاست حفظ حریم خصوصی و یا محتوای سایت‌های مذکور نیست و توصیه می‌کنیم که شما، سیاست مربوط به حفظ حریم خصوصی از سایت‌های مذکور را رعایت کنید.

سیاست امنیتی

حراجی افزودنیهای شبیه ساز با استفاده از تمام توان خود برای حفاظت از حریم خصوصی افراد و حصول اطمینان از عدم سوء‌استفاده از اطلاعات شخصی شما تلاش می نماید تا اطلاعات شما به طور تصادفی از بین و یا از دست نروند و یا در داخل حراجی افزودنیهای شبیه ساز دستخوش تغییر نشوند.

انتقال اطلاعات شخصی در خارج از کشور

از آنجا که اینترنت یک محیط جهانی است، جمع‌آوری و پردازش اطلاعات شخصی ممکن است شامل انتقال این اطلاعات در سطح بین‌المللی، از جمله در خارج از منطقه خاورمیانه و سایر نقاط باشد. بنابراین، با برقراری ارتباط الکترونیکی با ما، شما تائید و موافقت می نمایید که اطلاعات شخصی شما به این طریق استفاده و پردازش شوند.

تغییر در این بیانیه

هر چند وقت یک بار، ممکن است تغییراتی در سیاست های حریم خصوصی اعمال نمائیم. این امر ممکن است به دلیل تغییرات اعمال ‌شده در قانون، رویه‌های کاری ما و یا تغییر در نوع خدمات ما باشد. این نوع تغییرات در این بیانیه منعکس خواهند شد و بنابر این شما باید هر چند وقت یک بار آن را مطالعه نماید.

لغو عضویت

اگر دیگر نمی‌خواهید از طریق ایمیل اطلاعات بازاریابی از ما دریافت نمائید، می توانید پیوند لغو اشتراک را در زیر ایمیل های خود دنبال کنید. لغو اشتراک در هر زمانی توسط شما امکان پذیر خواهد بود. همچنین شما می توانید در هر زمانی با تماس با ما به آدرس FSHARAJI@GMAIL.COM با درج عبارت "لغو اشتراک" در قسمت موضوع تماس خود، اقدام به لغو اشتراک خود نمایید.

تماس با ما

یمیل:

Fsharaji@gmail.com   info@fsharaji.ir

تلفن:

0382-3272013   09140196090   09396044949

آدرس:

شهرکرد خوی خیابان نبی اکرم کوچه یاس پلاک 206 کد پستی 8847163881

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com

پشتیبانی