شرایط و قوانین

حقوق و قوانین :

 1. تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
 2. با توجه به تصویب قانون جرائم رایانه ای در ایران و بر اساس ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه هرگونه کپی برداری مطلب از اعم از جزئی و کلیه و بازنشر تصاویر ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد .
 3. موجودي و قيمتها با نوسانات بازار بروزرساني شده و قيمت اعلام شده در سايت معتبر و قابل سفارش است.
 4. کليه قيمتهاي سايت با احتساب ماليات در نظر گرفته شده است و در هنگام سفارش مالياتي به آن اضافه نخواهد شد.
 5. استفاده شما از وب سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز به معنی توافق کامل شما با شرایط مندرج در این صفحه می باشد.
 6. محصولاتی که به صورت مجانی در سایت قرار گرفته تنها به سفارش های بالای چهل هزارتومان تعلق می گیرد.و به ازای هر ده هزارتومان خرید فقط دو ایتم رایگان تعلق میگیرد .با توجه به هزینه خام 12500 تومانی هر درخواست (هزینه پست پیشتاز،بسته بندی،..) و قیمت پایین محصولات که گاها یک پنجم تا یک دهم قیمت سایر فروشگاهها می باشد، حراجی افزودنیهای شبیه ساز پرواز در رد یا قبول سفارشهای زیر 40 هزارتومان مختار می باشد.
 7. سفارشات حاوی نرم افزار حداکثر تا 24 ساعت پس از ثبت بدون کسر هزینه قابل لغو می باشند ( کسر کارمزد بانکی 500 تومان جهت کارت به کارت هزینه برگشتی بر عهد خریدار می باشد) پس از 24 ساعت به دلیل فرایند آماده سازی 60 درصد هزینه سفارش کسر و مابقی عودت داده می شود .
 8.  خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نماید. براى این کار لطفا با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات حراجی افزودنیهای شبیه ساز برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.
 9. ممکن است محصولات و سرویس های موجود یا ارائه شده در سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. حراجی افزودنیهای شبیه ساز مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد داشت. سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز به طور مداوم اطلاعات و محتویات سایت را به روز خواهد کرد.
 10. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
 11.  شما به سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز اطمینان می دهید که از این سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز به گونه ای استفاده نخواهید کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود. همچنین شما مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که تعمدا به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.
 12.  سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز ممکن است دارای لینک هایی به سایت های دیگر باشد. این سایت ها تحت کنترل حراجی افزودنیهای شبیه ساز نیستند و سایتحراجی افزودنیهای شبیه ساز هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایتها شامل (و نه محدود به) لینک های دیگری که ممکن است در این سایت ها باشد ندارد. سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت هایى که در آگهی ها یا صفحات حراجی افزودنیهای شبیه ساز لینک می شوند توسط افرادی خارج از حراجی افزودنیهای شبیه ساز اداره می شوند، لذا سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز نمی تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به راﻳﺎنه تان را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز باشد، خود برعهده خواهید داشت.
 13.  وب سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سروﻳس های سایت «آنگونه که هست» ارائه می شود و سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
 14.  سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز اطمینان، سهولت، مناسبت داشتن و دقت اطلاعات، نرم افزارها، محصولات، سرویس ها و گرافیک موجود را تضمین نمی کند. سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز این اطلاعات، محصولات، نرم افزارها، سرویس ها و گرافیک را بدون هر گونه قید یا تضمین «آنگونه که هست» ارائه می کند. وب سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز تحت هیچ شرایطی خسارت های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز یا از تاخیر یا ناتوانی در استفاده از سایت یا سرویس های آن حاصل شود نمی پذیرد.
 15.  این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از وب سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.
 16.  وب سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود وب سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را حذف نماید.
 17.  ما ممکن است سرویس های خود را به هر دلیلى در زمانهای مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر دهیم و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز هر از گاهی بروزرسانی خواهد شد. در این صورت تاریخ مندرج در بالای این صفحه منعکس کننده آخرین زمان بروزرسانی خواهد بود. شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها دستخوش تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه نخست سایت منعکس خواهد شد.
 18. سیاست حفظ حریم شخصی کاربران
 19. حراجی افزودنیهای شبیه ساز به اطلاعات مخفى یا خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.
 20. حراجی افزودنیهای شبیه ساز متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت نماید. در واقع با استفاده از سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

جمع آوری اطلاعات شخصی شما :

 • حراجی افزودنیهای شبیه ساز اقدام به دریافت اطلاعاتی می کند که هنگام ارسال سفارش خرید کالاها، بر مبنای آن بتوان سفارش را در اسرع وقت و با هماهنگی قبلی تحویل دهد.
 • استفاده از اطلاعات شخصی شما
 • حراجی افزودنیهای شبیه ساز از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد سایت و تامین سرویس هایی که شما درخواست کرده اید استفاده می کند و  همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود.
 • حراجی افزودنیهای شبیه ساز فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث نمی فروشد و همچنین اطلاعات منحصر بفرد شما (ایمیل، نام، آدرس، تلفن) به اشخاص و طرفین خارجی واگذار نمی شود.
 • حراجی افزودنیهای شبیه ساز صفحاتی را که بازدیدکنندگان سایت مشاهده می کنند ردیابی می کند تا به این ترتیب، تعیین کند چه سرویس هایی از بیشترین محبوبیت برخوردار هستند. این اطلاعات در محتویات تبلیغاتی درون سایت یا عملکرد بهتر سرویس ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ارتباط مستقیم با کاربران :

 • تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.Fsharaji.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرسهای رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی گیریم.
 • برای تماس با سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز ، فقط آدرس های ایمیل ذکر شده در بخش تماس با ما مجاز می باشند. اگر می خواهید برای ما نامه بفرستید فقط به این آدرسها ایمیل کنید.

چگونه میتوانید سوالات بیشتر خود را بپرسید؟

 • در هر زمان که مایل باشید می توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد. لطفا سوالات خود را به یکی از روشهای ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال نمائید.
 • سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز از شنیدن هر گونه نظرات شما نسبت به سیاست حفظ حریم شخصی استقبال می کند. اگر فکر می کنید سایت حراجی افزودنیهای شبیه ساز به این سیاست پایبند نبوده است لطفا از طریق ارسال نامه با ما تماس بگیرید. ما نهایت تلاش خود را خواهیم نمود تا در رفع ابهامات و نواقص یا حل مشکلاتی که در حد توانمان باشد دریغ نورزیم.

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com

پشتیبانی